Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 października, 2020 Tytuł artykułu

Dalszy ciąg prac remontowych GDDKiA na terenie Brzegu

Treść artykułu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu kontynuuje działania remontowe, które zaplanowała jeszcze w tym roku kalendarzowym na terenie naszego miasta. Pracom przy ul. Włościańskiej przyglądał się Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który od dłuższego czasu zabiegał w GDDKiA o przeprowadzenie wspomnianych działań remontowych na terenie naszego miasta.

Inne planowane działania GDDKiA w ramach jesiennych remontów cząstkowych w Brzegu to m.in. odcinki wytypowane w ciągu drogi krajowej nr 39: w obrębie skrzyżowania ulic 3 Maja i Bolesława Chrobrego (skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną) oraz na odcinku ulic Chocimskiej i Armii Krajowej (okolice wiaduktu kolejowego), gdzie występują znaczne koleinowania nawierzchni. Ponadto wykonany zostanie również remont nawierzchni chodnika przy ul. Władysława Jagiełły w miejscach stanowiących zagrożenie dla użytkowników.

 

Nie zapomnij udostępnić: