Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 października, 2020 Tytuł artykułu

Przed nami weekend pełen sportowych emocji w Brzegu!

Treść artykułu

Ten weekend zapowiada moc sportowych wrażeń na brzeskich obiektach sportowych. W sobotę, 10 października br. zagrają drużyny piłkarskie z Brzegu.

O godzinie 14:00 na Stadion Miejski w Brzegu w ramach 12. kolejki III Ligi Piłki Nożnej zagra Stal Brzeg, która zmierzy się z ostatnią w tabeli Dabro-Bau Polonią Stal Świdnica. Brzeżanie powalczą o czwarte zwycięstwo w sezonie 2020/21.

Natomiast o godzinie 18:00 na Hala MOSiR Brzeg rozpocznie się spotkanie 7. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasa pomiędzy Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg a czwartym w tabeli MOKS Słoneczny Stok Białystok. Biało-czerwoni spróbują powalczyć o pierwsze, historyczne zwycięstwo na ekstraklasowych parkietach.

Z kolei w niedzielę, 11 października br. o godzinie 12:00 także w hali MOSiR przy ul. Oławskiej w Brzegu, rozgrywki ligowe na parkietach II Ligi Koszykówki Kobiet zainauguruje KSK STAL BRZEG, mierząc się z Wichosiem Jelenia Góra.

Także w niedzielę, o godzinie 14:30 i również w hali MOSiR przy ul. Oławskiej w Brzegu rozpocznie się mecz 4. kolejki II Ligi Piłki Ręcznej, w którym SKS ORLIK Brzeg podejmie trzeci w tabeli EUCO-UKS Dziewiątka Legnica. Brzeska drużyna stanie przed szansą na drugą wygraną w tym sezonie.

Trzymamy kciuki za brzeskie zespoły!

 

Nie zapomnij udostępnić: