Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 września, 2020 Tytuł artykułu

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg rusza na pojedynek do jaskini lwa. Zagra z Mistrzem Polski!

Treść artykułu

Już w IV kolejce debiutanckiego sezonu na parkietach Futsal Ekstraklasa brzeskiemu Gredarowi przyjdzie się zmierzyć na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała, czyli dotychczasowym Mistrzem Polski, który zdobywał go w czterech minionych sezonach!

Przed brzeskimi futsalistami stoi więc nie lada wyzwanie, tym bardziej, że Rekord wygrał wszystkie swoje spotkania w pierwszych trzech kolejkach tego sezonu i to z imponującym bilansem bramek 21-5!
Gredar póki co czeka na swoje pierwsze punkty i inauguracyjnego gola na parkietach Futsal Ekstraklasy, gdyż swoje pierwsze dwa spotkania (w I kolejce pauza) przegrał wynikiem 0-3 (KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i Red Dragons Pniewy). Jednak taki już los beniaminka, że swoje tzw. „frycowe” musi zapłacić. Wierzymy, że po tym początkowym „frycowym”, z ciężkimi rywalami na starcie sezonu, zawodnicy Gredaru złapią rytm i zaczną piąć się w górę tabeli, sprawiając przy tym swoim kibicom wiele niezapomnianych emocji sportowych! Tego też zarówno zawodnikom, jak i trenerowi oraz działaczom klubu życzymy!

Początek dzisiejszego spotkania zaplanowano na godzinę 18:55, a transmisję na żywo, prosto z areny w Bielsku-Białej, będzie można obejrzeć na antenie TVP3 Opole, a w internecie na TVP Sport i w aplikacji mobilnej.
Trzymamy kciuki za jak najlepszą grę i wynik naszych futsalistów! ⚪️🔴⚽️🔥

Nie zapomnij udostępnić: