Skróty klawiszowe

 • TAB kolejny element
 • / wyszukiwarka
 • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
 • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 września, 2020 Tytuł artykułu

Remont Brzeskiego Centrum Kultury zakończony!

Treść artykułu

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość! Remont siedziby Brzeskiego Centrum Kultury dobiegł końca! Już niebawem wszyscy spotkamy się w BCK – taką mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy. Działalność w budynku przy ul. Mlecznej 5 BCK wznawia od 01.10.2020. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 10.10.2020. Poniżej znajdą Państwo informacje dot. procedur i obostrzeń w związku z pandemią COVID19, dane kontaktowe do BCK, formularz kontaktowy – za pomocą którego uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie pytania, a także sekcję FAQ – najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi (takie jak np. – czy będzie kino?).

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami i śledzenia aktualności na stronie internetowej i facebooku Brzeskiego Centrum Kultury!

Do zobaczenia w BCK!

PROCEDURY W ZWIĄZKU Z COVID19.

Obecnie trwająca pandemia stawia przed BCK – jako organizatorem działalności artystycznej – wiele wyzwań. Pamiętajmy, że głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zminimalizowanie ryzyka zakażenia dla wszystkich osób pracujących i korzystających z oferty BCK. 


KORONAWIRUS – NAJWAŻNIEJSZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

Każda osoba wchodząca do budynku BCK zobowiązana jest do przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa:

 • posiadania maseczki lub przyłbicy zakrywającej usta i nos. Klienci, widzowie bez maseczek lub przyłbic nie będą mogli wziąć udziału wydarzeniach i nie będą obsługiwani,
 • dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku BCK,
 • zachowania bezpiecznej odległości – minimum 1,5 m od innych osób,
 • widzowie zobowiązani są do wypełnienia ankiety informacyjnej,
 • uczestnicy zajęć lub ich rodzice/opiekunowie (dot. dzieci poniżej 18. r. ż.) zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia uczestnika zajęć.

 

KLIENCI ZAŁATWIAJĄCY SPRAWY W BIURACH BCK: 

 • obowiązkowe jest posiadanie maseczki/przyłbicy zakrywającej usta i nos,
 • obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku BCK,
 • wchodząc do BCK należy skierować się do BIURA PODAWCZEGO (parter) – tam należy wpisać się do rejestru osób wchodzących do BCK, następnie pracownik Biura Podawczego skieruje petenta do odpowiedniego biura,
 • w pomieszczeniu biurowym może przebywać 1 klient,
 • obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej odległości – min. 1,5 m od innych,
 • wszelkie sprawy, które nie wymagają osobistej wizyty w BCK należy załatwiać drogą telefoniczną i/lub mailową.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN I WEWNĘTRZNE PROCEDURY W ZWIĄZKU Z  TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ DOSTĘPNE SĄ TUTAJ. (Regulamin zawiera informacje dla uczestników zajęć, rodziców uczestników zajęć, widzów, klientów i pracowników BCK).

ANKIETA DLA WIDZÓW – obowiązkowa ankieta, dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniach kulturalnych BCK. 

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA ZAJĘĆ BCK – dla pełnoletnich uczestników zajęć Centrum Edukacji Artystycznej BCK.

OŚWIADCZENIE DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW NIEPEŁNOLETNICH UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ BCK – dla rodziców/opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach Centrum Edukacji Artystycznej BCK.

DZIAŁALNOŚĆ BCK – NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA (FAQ):

Kiedy BCK rozpocznie działalność po remoncie? 

Działalność BCK zostaje w pełni wznowiona od 01.10.2020.

Jakie imprezy odbędą się w BCK?

W BCK odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia. Ich zapowiedzi dostępne są na naszej stronie internetowej i fanpagu na facebooku: Brzeskie Centrum Kultury. Nasz program opracowujemy z ogromną starannością, ale czekamy też na Państwa sugestie i propozycje!

Czy w BCK będzie działało kino? 

Tak, od listopada działalność rozpocznie profesjonalnie kino cyfrowe, w którym wyświetlane będą nowości kinowe, premiery, seanse specjalne. Informacje dostępne będą w zakładce KINO CENTRUM.

Czy w BCK nadal będzie funkcjonować Galeria Sztuki Współczesnej? 

Tak, Galeria Sztuki Współczesnej została przeniesiona z Ratusza do budynku BCK przy ul. Mlecznej 5. Znajduje się na I piętrze (w pomieszczeniu dawnej kawiarni). Informacje o Galerii dostępne są w zakładce GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ.

Co z zajęciami artystycznymi? Kiedy startują i kiedy można się zapisać? 

Wszystkie zajęcia artystyczne BCK rozpoczną się w październiku. W tym roku rozpoczynamy działalność Centrum Edukacji Artystycznej, tj. części działu organizacji imprez, które proponuje ofertę edukacyjną. Wszelkie szczegóły zostaną podane po 28.09.2020. Informacji szukać można w zakładce CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ.

Gdzie będzie można kupować bilety na imprezy i seanse kinowe?

Bilety dostępne będą w Biurze Podawczym BCK (parter) i w Punkcie Informacji Turystycznej (parter BCK). Niektóre bilety dostępne będą także online.

Gdzie znajduje się Punkt Informacji Turystycznej?

Punkt Informacji Turystycznej, podobnie jak Galeria Sztuki Współczesnej, został przeniesiony z Ratusza i znajduje się w budynku BCK – na parterze. Na czas remontu ul. Mlecznej, wejście do PIT odbywa się od strony Placu Polonii Amerykańskiej, przez hol główny – foyer/szatnię dla widzów. Numery telefonów nie uległy zmianie. PIT działa od wtorku do soboty od godz. 9:00 do 17:00.

Inne pytania, szczegóły, informacje: imprezy.bck@gmail.com

Nie zapomnij udostępnić: