Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 września, 2020 Tytuł artykułu

Narada przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego w BPEC

Treść artykułu

Nowy sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami, więc w siedzibie Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej odbyła się narada, w której udział wzięli: Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, Prezes Zarządu BPEC Dariusz Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Nadzorczej BPEC Krzysztof Tysier oraz kierownicza kadra techniczna spółki.

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przygotowane jest do rozpoczęcia kolejnego sezonu grzewczego. Przygotowania do niego zaczęły się, jak zresztą co roku, jeszcze przed zakończeniem się poprzedniej zimy. Dzieje się tak dlatego, że czas niezbędny na przeprowadzenie wielu inwestycji jest stosunkowo długi, a samo ich wykonanie musi być dobrze zaplanowane i przygotowane.

W ramach przygotowań do sezonu grzewczego, jak co roku, Spółka wysłała do administratorów i właścicieli przyłączonych obiektów zapytania dotyczące gotowości ich instalacji odbiorczych do sezonu grzewczego. Wiedza na ten temat sprawia, że służby techniczne BPEC mają pewność, że podczas uruchomienia dostaw ciepła nie dojdzie do niespodziewanych zdarzeń np. zalania ogrzewanych pomieszczeń.

Ostatecznie o tym kiedy rozpocznie się sezon grzewczy i tak zadecydują warunki pogodowe i Odbiorcy. Należy bowiem pamiętać, że to Odbiorca, składając wniosek, decyduje o terminie rozpoczęcia dostaw energii cieplnej do swojego obiektu.

Nie zapomnij udostępnić: