Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 września, 2020 Tytuł artykułu

5 Nocna Dycha odbędzie się na specjalnych zasadach – bieg wirtualny

Treść artykułu

Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, wzrost zachorowań i brak zapewnienia Państwu należytej ochrony przed zakażeniem COVID-19 zmuszeni zostaliśmy do zmiany formy biegu 5 Nocna Dycha w Brzegu.

Bieg wirtualny – jak będzie to wyglądało?

NALEŻY  PRZEBIEC 10KM W TERMINIE OD DZISIAJ DO 11.10.2020.

Wynik biegu (screen z zegarka lub telefonu) należy opublikować na facebookowym  fanpage’u Nocna Dycha Brzeg lub wysłać zdjęcie na adres mailowy nocnadycha@wp.pl do 11.10.2020. Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w biegu otrzymają okolicznościowy medal wygrawerowany przez firmę GrawerBus  wraz z pakietem startowym i zakupioną koszulką (firma Grawer Bus zwróci Państwu pieniądze za pobranie opłaty przy zapisach).

W pakiecie startowym znajdziecie Państwo m.in: okolicznościowy medal z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem oraz czasem, magazyn Runners, produkty firmy Solinea, skarpetki (Nocna Dycha lub z biegaczem).

18 października 2020 o godz. 18:00 NA FANPAGE’U Nocna Dycha Brzeg spośród wszystkich, którzy pozostaną z 5 Nocną Dychą rozlosujemy nagrody. A nagród jak zwykle u Nas mnóstwo ;)  Im więcej biegaczy zdecyduje się na Wirtualną 5 Nocną Dychę, tym cenniejsze nagrody będą do wylosowania.

Proponowana trasa w Brzegu  znajduje się na zdjęciu:

Dla osób, które z różnych względów nie mogą bądź są zmuszone zrezygnować z biegu istnieje możliwość całości lub części wpisowego. Szczegóły znajda Państwo na stronie internetowej klubu www.kotwicabrzeg.pl

Pomimo przeciwności, zachęcamy do aktywności fizycznej i przebiegnięcia  dystansu 10 km podczas „wirtualnej” 5 Nocnej Dychy.

Organizatorzy 5 Nocnej Dychy w Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: