Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 września, 2020 Tytuł artykułu

Turniej o Puchar Prezesa SKS Orlik Brzeg za nami!

Treść artykułu

W sobotę, 5 września br. na hali MOSiR przy ul. Oławskiej w Brzegu odbył się przedsezonowy Turniej o Puchar Prezesa SKS Orlik Brzeg pod Patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

Tuż po zakończeniu pierwszego pojedynku, pomiędzy gospodarzami – SKS Orlik Brzeg a juniorami KPR Gwardii Opole, pechowo przegranym przez brzeżan po rzutach karnych, nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju, którego dokonał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, życząc przede wszystkim bezpiecznej rywalizacji, bez kontuzji.

Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem 1-ligowego SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie, który w finale pokonał juniorów KPR Gwardii Opole. Trzecia lokata przypadła LKS-owi OSiR Komprachcice, który w derbowym pojedynku drugoligowców pokonał SKS Orlik Brzeg. Trzeba w tym miejscu dodać, że brzeżanie nie wystąpili w pełnym składzie, w którym zabrakło m.in. jednego z czołowych strzelców 2 Ligi w sezonie 2019/2020 – Łukasza Ogorzelca.

Brzeska drużyna sezon 2020/2021 na parkietach 2 Ligi zainauguruje za dwa tygodnie, w weekend 19/20 września, udając się do Kościana i mierząc z tamtejszą Tęczą Folplast.

Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki Orlika!

 

Nie zapomnij udostępnić: