Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 września, 2020 Tytuł artykułu

Zwycięstwo Natalii Bajor i Natalii Partyki w Mistrzostwach Budapesztu

Treść artykułu

Cztery pojedynki, komplet zwycięstw i Mistrzostwo Budapesztu zainkasował polski debel Natalia Bajor/Natalia Partyka na Węgrzech 29 sierpnia br.

Brzesko-gdański duet pokonał na swojej drodze do końcowego tryumfu cztery pary węgierskie: Kendra Molnar/Agnes Balogh 3:0 (11:8, 11:4, 11:8), Orsolya Feher/Fanni Harasztovich 3:0 (11:4, 11:5, 13:11), Leila Imre/Timea Peterman-Varga 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) i w finale Mercedesz Nagyvaradi/Bernadett Balint 3:1 (14:16, 11:7, 11:4, 11:8).

To pierwszy międzynarodowy występ polskich tenisistek stołowych w czasie pandemii koronawirusa. Organizacja całego turnieju jest efektem dobrej współpracy pomiędzy czterema związkami tenisa stołowego: polskiego, węgierskiego, czeskiego i słowackiego, która pozwala pracować na o wiele wyższym poziomie sportowym, ponieważ wiadomo, że rozgrywki w międzynarodowym towarzystwie przynoszą o wiele większe korzyści.
Trener Polek Zbigniew Nęcek chwalił Natalię Bajor i Natalię Partykę za świetne wywiązywanie się z roli liderek polskiej reprezentacji, dzięki czemu pozostałe zawodniczki ze zgrupowania na zgrupowanie podnoszą swój poziom sportowy.
Brzeżance i Natalii Partyce składamy ogromne gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, a przy potencjale tego duetu jesteśmy przekonani, że są one tylko kwestią czasu!
zdjęcie tytułowe – PZTS
Nie zapomnij udostępnić: