Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 sierpnia, 2020 Tytuł artykułu

Zakończyła się 1. edycja konkursu pn. „Brzeg w kwiatach”

Treść artykułu

Za nami 1. edycja konkursu pn. „Brzeg w kwiatach”, w ramach którego otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń aranżacji balkonów, loggii i okien przy pomocy kwiatów, zieleni i innych elementów dekoracyjnych. Z tego miejsca składamy ogromne podziękowania za wszystkie przesłane przez Państwa zdjęcia, wspólną zabawę i dbanie o to, aby nasze miasto cieszyło oko odwiedzających!

Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich aranżacji, pomimo iż chcielibyśmy docenić każdego i każdą z Was. Komisja konkursowa, po niezwykle ciężkich debatach, postanowiła, że zwyciężczynią 1. edycji konkursu pn. „Brzeg w kwiatach” zostaje Pani Beata Cieślik. Ponadto komisja postanowiła wyróżnić także trzy aranżacje, przygotowane przez: Panią Joannę Gnatowicz, Panią Teresę Bernacką oraz Panią Małgorzatę Cmak.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy do kontaktu w sprawie odbioru nagród pod numerami telefonów: 77 416 98 45 lub 77 416 98 01.

W poniższej galerii zdjęć prezentujemy wyróżnione aranżacje i zachęcamy do wzorowania się na nich przy dekorowaniu swoich okien, balkonów i loggii – naprawdę warto :)

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: