Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 sierpnia, 2020 Tytuł artykułu

Zapraszamy na kolejną odsłonę Letniego Kina Plenerowego

Treść artykułu
Zapraszamy na kolejną odsłonę 🎬 Letniego Kina Plenerowego – już w sobotę (15.08).
Tym razem przygotowaliśmy propozycję dla miłośników filmów wojennych. Na ekranie w amfiteatrze wyświetlony zostanie film w reż. Davida Blaira:
➡️ „303. BITWA O ANGLIĘ”
Seans rozpocznie się o godz. 21:00.
Pamiętajcie o maseczkach i wszelkich obowiązujących obostrzeniach!
Serdecznie zapraszamy!!!
🎥 🎞
O FILMIE:
Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi. (źródło: filmweb.pl)
—————-
❗️❗️❗️
DRODZY WIDZOWIE!
Pamiętajcie o obowiązujących obostrzeniach. Prosimy o wyrozumiałość i spełnienie wszystkich wymagań, o których mowa na stronie ➡️ https://bck-brzeg.pl/dzialalnosc/kino-centrum/, gdzie dostępny jest regulamin Letniego Kina Plenerowego. Przypominamy, że regulamin powstał w związku z wymaganiami wobec organizatorów stawianych przez GIS i rekomendacje rządu i MKiDN.
Główne zasady to:
➡️ obowiązek zakrywania nosa i ust (maseczką, przyłbicą),
➡️ obowiązek wypełnienia ankiety (konieczne podanie podstawowych danych i nr telefonu),
➡️ obowiązek dezynfekcji rąk,
➡️ obowiązek zachowania min. 2 metrów odległości.
Prosimy także o niezajmowanie miejsc wyłączonych z użytkowania w amfiteatrze. Liczba miejsc ograniczona!
Nie zapomnij udostępnić: