Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 lipca, 2020 Tytuł artykułu

Kolejna odsłona Letniego Kina Plenerowego za nami

Treść artykułu

W minioną sobotę mieszkańcy naszego miasta mogli się nieco odprężyć i pośmiać, ponieważ na ekranie Letniego Kina Plenerowego w brzeskim amfiteatrze wyświetlono komedię „Mamuśki mają wychodne” (reż. Alethea Jones).

Film pokazuje historię czterech zwariowanych mam, których dzieci chodzą do jednego przedszkola. Pewnego wieczora mamuśki postanawiają się lepiej poznać podczas wspólnej kolacji. Z pozoru brzmi nudno, ale ich wieczór na pewno taki nie był i rozbawił licznie zgromadzonych brzeżan.

Teraz mieszkańcy naszego miasta na seanse mogą bez obaw przyjeżdżać na rowerach, ponieważ na amfiteatrze zamontowane zostały stojaki.

Kolejna okazja do zobaczenia filmu w brzeskim kinie pod chmurką już w najbliższą sobotę, 25 lipca o godzinie 21:30, a na ekranie tym razem komedia obyczajowa „Co nas kręci, co nas podnieca” w reżyserii Woody’ego Allen’a.

Zapraszamy! 🚴‍♂️📽🎞🍿

Nie zapomnij udostępnić: