Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 lipca, 2020 Tytuł artykułu

1. edycja konkursu pn. „Brzeg w kwiatach”

Treść artykułu

Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w 1. edycji konkursu pn. „Brzeg w kwiatach”, który polega na jak najpiękniejszej aranżacji swoich balkonów, loggii i okien przy pomocy kwiatów, zieleni i innych elementów dekoracyjnych. Celem konkursu jest wspólne zadbanie o estetykę naszego miasta, aby odwiedzający nas goście miło wspominali wizytę w nim.

Dodatkowo trzy najładniejsze aranżacje, wybrane przez komisję konkursową, zostaną nagrodzone przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka książkami związanymi tematycznie z naszym miastem i nie tylko.

Szczegółowe informacje znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca br. mailowo pod adresem: promocja@brzeg.pl lub w komentarzach pod postem konkursowym na stronie Urzędu Miasta w Brzegu na facebooku.

 

Nie zapomnij udostępnić: