Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 czerwca, 2020 Tytuł artykułu

Informacja o terminie otwarcia Aquaparku

Treść artykułu

Aquapark otworzymy w sobotę 27 czerwca.

Dlaczego dopiero wtedy? Ponieważ rzetelne przygotowanie się do bezpiecznego przyjęcia klientów po trzymiesięcznym postoju wymaga spełnienia szeregu wymogów. Obecnie czekamy na wyniki badań bakteriologicznych wody i przygotowujemy się do spełnienia wszelkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczących bezpieczeństwa epidemicznego.

Zgodnie z przepisami każdy odwiedzający basen będzie musiał zachowywać dystans od innych klientów, przestrzegać zaleceń dotyczących noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i korzystania z pomieszczeń sanitarnych.

Naszym zadaniem jest takie oznaczenie pomieszczeń i umieszczenie informacji, by pobyt na pływalni był dla Państwa nie tylko bezpieczny, ale też komfortowy. Musimy również odpowiednio przeszkolić pracowników:

kasjerki, ratowników i osoby odpowiadające za czystość pomieszczeń.

W związku z ograniczeniami i dodatkowymi wymaganiami sanitarnymi przygotowaliśmy tymczasowe zmiany zasad korzystania z pływalni. Przede wszystkim będzie ona czynna w godz. od 8 do 14 i od 15 do 21. Godzinną przerwę, a także czas przed i po otwarciu będziemy wykorzystywali na dezynfekcję pomieszczeń i urządzeń. Z basenu jednocześnie będzie mogło korzystać do 50 osób (plus obsługa), które będą miały do dyspozycji niemal wszystkie atrakcje – z użytkowania będzie wyłączony jedynie whirpool (a poza nieckami także balkon i szatnia na okrycia wierzchnie).

Wszystkie szczegóły zawarte są w dokumencie pod tytułem „Tymczasowe zmiany zasad korzystania z krytej pływalni w Brzegu” (plik aquapark-regulamin-tymczasowy.doc), a dodatkowe informacje w dokumencie „Informacje dla gości Aquaparku Brzeg” (plik aquapark-informacje-dla-gosci.docx).

Nie zapomnij udostępnić: