Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 czerwca, 2020 Tytuł artykułu

Natalia Bajor wygrywa Lotto Superliga Cup Kobiet!

Treść artykułu

W niedzielę, 31 maja br. w studiu Telewizji Polskiej, w Warszawie odbyła się Lotto Superliga Cup. W spotkaniu finałowym kobiet górą była brzeżanka, Natalia Bajor, reprezentująca na co dzień barwy AZS UE Wrocław, która pokonała zawodniczkę Startu Nadarzyn, Paulinę Krzysiek 26:22!

Spotkanie było swoistą szansą dla rywalki Natalii do rewanżu za tegoroczny finał Mistrzostw Polski w Białymstoku, gdzie brzeżanka wygrała 4:3. Jednak i tym razem na trzykrotną Mistrzynię Polski, Natalię Bajor nie było sposobu!

Wysoki wynik tego pojedynku może nieco zaskakiwać wśród sympatyków tenisa stołowego, ale spieszymy z wyjaśnieniem, iż grano w formule dwóch połów, trwających po 5 minut. Specjalne były również zasady panujące podczas turnieju w studiu TVP, ponieważ zabrakło tradycyjnego przywitania się grających ze sobą zawodników, jak również z sędzią głównym, ze względu na panujące restrykcje, związane z pandemią koronawiursa.

Pomysłodawcami Lotto Superliga Cup byli Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Dariusz Szumacher oraz szef Lotto Superligi, Zbigniew Leszczyński. We wrześniu w Warszawie odbędą się z kolei indywidualne Mistrzostwa Europy.

Natalii składamy ogromne gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Nie zapomnij udostępnić: