Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 maja, 2020 Tytuł artykułu

Przyłbice ochronne dla PP nr 7 Integracyjnego

Treść artykułu

W piątek, 8 maja br. w Publicznym Przedszkolu nr 7 Integracyjnym miało miejsce przekazanie 25 sztuk przyłbic ochronnych dla pracowników placówki, które na ręce Dyrektor, Pani Elżbiety Michalskiej przekazał przedstawiciel Fundacji Rozwój, Pan Maciej Michałek. Przyłbice drukowane są na drukarce 3D przez Niepubliczne Przedszkole „Akademia Skrzata”, natomiast ich dystrybucją zajmuje się właśnie wspomniana wcześniej Fundacja Rozwój. PP nr 7 Integracyjne otrzymało przyłbice m.in. dzięki inicjatywie Pana Radosława Preisa, który skontaktował się z Gminą Brzeg, informując o możliwości skorzystania z takiej pomocy od „Akademii Skrzata”.

Prawdziwe jest powiedzenie, że dobro wraca, ponieważ wcześniej to pracownice PP nr 7 Integracyjnego szyły maseczki, które następnie przekazywały do zaprzyjaźnionego Stobrawskiego Centrum Medycznego z siedzibą w Kup, o czym pisaliśmy tutaj: https://brzeg.pl/aktualnosci/86139-brzeskie-przedszkole-pomaga-zaprzyjaznionemu-szpitalowi/

Dotychczas Niepubliczne Przedszkole „Akademia Skrzata” wyprodukowało 40 sztuk m.in. dla Brzeskiego Centrum Medycznego i Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień MONAR w Graczach. Wydruk jednej przyłbicy zajmuje kilka godzin, dlatego jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada drukarkę 3D i chciałby pomóc w drukowaniu lub wspomóc akcję poprzez zakupienie materiałów do produkcji przyłbic to proszony jest o kontakt z Niepublicznym Przedszkolem „Akademia Skrzata” bądź Fundacją Rozwój.

 

Nie zapomnij udostępnić: