Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 marca, 2020 Tytuł artykułu

Komunikat UM w Brzegu

Treść artykułu

Szanowni Państwo, w związku z działaniami prewencyjnymi związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 bardzo prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i niegromadzenie się w miejscach publicznych bez pilnej potrzeby. Apelujemy także do wszystkich, którzy mają coś do załatwienia w Urzędzie Miasta w Brzegu oraz gminnych jednostkach organizacyjnych, przypominając, że coraz więcej spraw mogą Państwo załatwić drogą elektroniczną. Wobec tego prosimy, aby, jeżeli mają Państwo taką możliwość, dokonywać płatności przelewami internetowymi zamiast gromadzić się przy kasie miejskiej. Unikajmy przebywania w zamkniętych pomieszczeniach publicznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań i pilniejszych spraw mogą się Państwo także kontaktować z Urzędem Miasta w Brzegu telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 77 416 99 51 lub mailowo: um@brzeg.pl

Z wielką troską patrzymy na wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i na świecie dotyczące rozwoju koronawirusa SARS-CoV-2. Doświadczenie krajów poważnie dotkniętych tą epidemią pokazuje, że należy działać zapobiegawczo, skrupulatnie dbając o higienę (częste mycie rąk wg. zaleceń NFZ), a po drugie unikając zgromadzeń i wydarzeń o charakterze masowym.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i wzajemną troskę poprzez przestrzeganie wszystkich zaleceń jakie pojawiają się m.in. na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że wówczas uda się uniknąć dalszego rozwoju koronawirusa SARS-CoV-2.

Poniżej raz jeszcze zamieszczamy ulotki z ważnymi informacjami dot. koronawirusa i danymi kontaktowymi w razie zaobserwowania u siebie wystąpienia objawów koronawirusa SARS-CoV-2, pamiętajmy, aby korzystać z podanych poniżej numerów telefonów i w żadnym wypadku nie udawać się na własną rękę do przychodni i szpitala!

 

Nie zapomnij udostępnić: