Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 marca, 2020 Tytuł artykułu

Ucz się biznesu od mistrzów

Treść artykułu

Prowadzisz firmę nie dłużej, niż 5 lat? Chcesz poprawić jej funkcjonowanie ucząc się od najlepszych w świecie biznesu? Zgłoś się do udziału w kolejnej, czwartej już edycji Programu Mentoringu Biznesowego. Na zgłoszenia Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki czeka do 23 marca.

Głównym celem projektu jest transfer wiedzy i doświadczenia opolskich menadżerów, którzy odnieśli sukces, do małych i średnich firm, które stosunkowo od niedawna funkcjonują na rynku. Uczestnictwo w Programie Mentoringu pozwala młodym przedsiębiorcom poznać biznes od strony praktycznej. Dzięki temu młodzi ludzie nie muszą powtarzać cudzych błędów i mogą znacznie szybciej przyswoić tę wiedzę. Pomysłodawcą uruchomienia Programu w naszym regionie była Loża Opolska BCC; wspierają go Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza “Śląsk” oraz Izba Rzemieślnicza w Opolu. Podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki projekt koordynuje i pełni w nim obsługę organizacyjną. IV edycja Programu potrwa do końca listopada.

Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Programie potrwa od 4 do 23 marca. By zgłosić swój udział trzeba wejść na stronę http://www.ocrg.opolskie.pl/ w zakładkę „Projekty”, dalej „Mentoring Biznesowy”, pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i przesłać (na mail j.maczko@ocrg.opolskie.pl) lub złożyć osobiście w Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki (Opole, ul. Krakowska 38, sekretariat, IV piętro).

Mentorami dla młodych przedsiębiorców zgodzili się zostać:
– Agata Duliniec, prezes Gniotpol Trailers
– Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. personalnych Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA;
– Lesław Adamczyk, właściciel Butiku Inwestycyjnego LEAD i członek Rady Głównej BCC;
– Ryszard Błaszków, były wieloletni dyrektor zakładu Lesaffre Polska
– Andrzej Drosik, dyrektor przemysłowy na Europę Centralną Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA;
– Roland Krause, prezes zarządu firmy MM Systemy
– Andrzej Lepich, prezes firmy ALU PRO, kanclerz Loży Opolskiej BCC
– Wojciech Paruzel, dyrektor operacyjny i członek zarządu firmy Diehl Controls Polska Sp. z o.o.

Nie zapomnij udostępnić: