Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 stycznia, 2020 Tytuł artykułu

Informacja o odbieraniu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w 2020 roku

Treść artykułu

UWAGA!

 W 2020 ROKU ODPADY WIELKOGABARYTOWE ORAZ KOMPLETNY ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY SĄ ODBIERANE NA BIEŻĄCO, NA ZGŁOSZENIE TELEFONICZNE POD NR 77 416 26 77 wew. 21.

 

W zgłoszeniu  należy podać ilość i miejsce, w którym będą wystawione odpady wielkogabarytowe lub kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Odpady wielkogabarytowe oraz kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić we własnym zakresie bezpośrednio przy pojemnikach na odpady, bądź przy wiatach śmietnikowych, a w przypadku zabudowy jednorodzinnej przed posesją.

Firma odbierająca odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w ramach umowy z Gminą nie wynosi tego rodzaju odpadów z mieszkań lub domów jednorodzinnych. Odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt odbierane są bezpośrednio spod pojemników, wiat śmietnikowych, a w przypadku zabudowy jednorodzinnej sprzed  posesji.

Fakt pozbycia się odpadów wielkogabarytowych oraz kompletnego zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego  może być również zgłoszony do Urzędu Miasta w Brzegu pod nr 77 416 05 19 lub 77 416 06 60.

Odpady wielkogabarytowe oraz kompletny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny prosimy wystawiać w dniu dokonania zgłoszenia.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: części pojazdów i urządzeń mechanicznych, odpady remontowe i budowlane (np. gruz, deski, belki, panele, ramy okienne) a także worki i kartony z odpadami komunalnymi.

Nie zapomnij udostępnić: