Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 grudnia, 2019 Tytuł artykułu

Sukcesy brzeżan!

Treść artykułu

Najpierw olbrzymi sukces odniósł Damian Kordas, który wygrał jubileuszową, 10. edycję „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, a w miniony weekend dziesiąty odcinek „Szansy na sukces. Opole 2020” wygrała Magda Michalak. Zarówno Damian, jak i Magda pochodzą z Brzegu.

Damian Kordas, który na co dzień jest studentem weterynarii, w wielkim finale „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, wraz ze swoją partnerką Janją Lesar, pokonali Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Damian i Janja oprócz Kryształowej Kuli otrzymali dwa czeki na kwoty 50 tys. złotych dla tancerki oraz 100 tys. złotych dla partnera. Przypomnijmy, że w 2015 roku Damian Kordas wygrał także 4. edycję kulinarnego show MasterChef, zostając tym samym najmłodszym MasterChefem w całej Europie!

Natomiast Magda Michalak, która jest studentką wokalistyki i skrzypaczką w programie „Szansa na sukces. Opole 2020” wylosowała piosenkę „Rozkołysz się” z repertuaru Norbiego. Na koniec 10. odcinka programu brzeżanka zaśpiewała wraz z Norbim oraz Rafałem Brzozowskim. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego, na zwycięzcę zagłosują widzowie. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu, wyłonionego w głosowaniu sms, będzie udział w opolskim koncercie Debiutów im. Anny Jantar. Przed taką właśnie szansą stanie brzeżanka, Magda Michalak.

Damianowi i Magdzie składamy ogromne gratulacje i podziękowania za tak wspaniałe reprezentowanie Brzegu! Trzymamy kciuki za Wasze kolejne sukcesy!

 

fot. PolsatNews.pl oraz Telemagazyn.pl

 

 

Nie zapomnij udostępnić: