Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 grudnia, 2019 Tytuł artykułu

Otwarcie nowych pracowni przygotowania zawodowego w Zespole Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta

Treść artykułu

W czwartek, 5 grudnia br., w Zespole Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu odbyło się uroczyste otwarcie pracowni przygotowania zawodowego: samochodowej, logistycznej, sprzedaży i komputerowej. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Gości przywitała Pani Renata Jabłońska-Denes, Dyrektor Szkoły. Podczas swojego przemówienia Pani Dyrektor zaznaczyła jak istotne jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczniów. Następnie głos zabrali goście oraz osoby zaangażowane w powstanie nowych pracowni. Przemówienie wygłosił także Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który podkreślił jak ważne jest inwestowanie w rozwój szkolnictwa i edukacji. Pan Burmistrz podziękował za wykonaną pracę Pani Dyrektor oraz Panu Romanowi Ziębie, Kierownikowi Szkolenia Praktycznego oraz wręczył list gratulacyjny i upominki.

W trakcie uroczystości zaśpiewał Damian Lis, uczeń ZSB, który zajął II miejsce w 17. Konkursie Pieśni Patriotycznej w Opolu oraz otrzymał tytuł Osobowości Sceny. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do pracowni, by uroczyście zainaugurować ich otwarcie.

Nie zapomnij udostępnić: