Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 września, 2019 Tytuł artykułu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2019

Treść artykułu

Piątek, 20 września, to wyjątkowa data dla przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ obchodzimy tego dnia Dzień Przedszkolaka. Tegoroczne obchody dla przedszkolaków zorganizowało w Brzegu Przedszkole Publiczne nr 10 przy ulicy ks.Makarskiego. Maluchy z wszystkich brzeskich przedszkoli, barwnym korowodem, przeszły do „10”. Tam najmłodszych mieszkańców naszego miasta powitał  Burmistrza Brzegu Jerzy Wrębiak, który życzył naszym przedszkolakom, aby zachowały swoją radość i pogodność na całe życie, a wtedy będzie ono tak kolorowe jak dzisiejsza uroczystość. Z okazji swojego święta przedszkolaki ze wszystkich placówek zostały obdarowane przez upominkami .

 

 

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: