Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 września, 2019 Tytuł artykułu

Tydzień Przedsiębiorcy w Brzegu

Treść artykułu

Już 27 września (piątek) brzeski inspektorat ZUS zaprasza na darmowe szkolenia i konsultacje.
To specjalne oferta w ramach opolskiego Tygodnia Przedsiębiorcy, który potrwa od 23 do 27 września w całym regionie. Jakie korzyści wynikają z legalnego zatrudnienia i jak ZUS może pomóc w ustalaniu świadczeń krótkoterminowych? – to tylko niektóre kwestie jakie objaśnią eksperci brzeskiemu biznesowi.

Tydzień Przedsiębiorcy to impreza nie tylko dla pracodawców, ale również do księgowych, kadrowych, menadżerów i pracowników, w tym cudzoziemców. Na darmowe konsultacje mogą też liczyć początkujący w biznesie oraz ci, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą.

– Zachęcamy pracodawców, by zapisywali się na szkolenia i seminaria. W tym roku proponujemy takie tematy jak legalność zatrudniania cudzoziemców i rozliczania za nich składek, ubezpieczenia unijne i poświadczanie formularzy A1 za polskich pracowników czy współpracę z ZUS przy ustalaniu
i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podkreślimy też jakie uprawnienia ma pracodawca i ZUS przy kontrolowaniu zwolnień lekarskich – informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie opolskim.

Brzeska edycja Tygodnia Przedsiębiorcy odbędzie się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy przy
ul. Armii Krajowej 32, na II piętrze.

Szkolenia i seminaria są bezpłatne a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 404 01 00 lub pisząc na e-mail: szkolenie.opole@zus.pl

Szczegółowy harmonogram Tygodnia Przedsiębiorcy w województwie opolskim dostępny jest na: zus.pl/o-kalendarium

Zapisz się, przyjdź, skorzystaj, zapraszamy!

Nie zapomnij udostępnić: