Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 września, 2019 Tytuł artykułu

BPEC ponownie wśród najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju

Treść artykułu

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. drugi rok z rzędu zakwalifikowało się do grona ścisłych finalistów nagrody Laur Ciepłownictwa w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze o wielkości sprzedaży ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ.

Nagroda – Laur Ciepłownictwa – przyznawana jest corocznie przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Jest to wyróżnienie dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji za wkład w rozwój sektora ciepłowniczego.

Kandydaci do nagrody wyłaniani są na podstawie ustalanej hierarchii przedsiębiorstw na podstawie wielu wymiernych kryteriów oceny (ekonomicznych, technicznych). W hierarchii tej Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej znalazło się na 5 miejscu. Jest to spore wyróżnienie dla Spółki, tym bardziej, że rywalizowała ona w najliczniej obsadzonej kategorii przedsiębiorstw ciepłowniczych w Polsce, których sprzedaż mieści się w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ.

Wręczenie nagród nastąpi podczas XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach, które odbędzie się w dniach 15-18 września 2019 r.

 

Nie zapomnij udostępnić: