Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 sierpnia, 2019 Tytuł artykułu

Burmistrz spotkał się z młodzieżowymi reprezentacjami Polski i Czech

Treść artykułu

W piątek, 30 sierpnia br. w sali konferencyjnej B Hotelu Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak spotkał się z kobiecymi reprezentacjami U19 Polski i Czech. Burmistrz przywitał młode piłkarki w naszym mieście, opowiedział nieco o historii brzeskiego Stadionu Miejskiego oraz ogólnie Brzegu, a także wręczył pamiątkowe upominki miejskie.

Przypomnijmy, że obydwie drużyny zmierzą się ze sobą podczas spotkania towarzyskiego w najbliższą niedzielę, 1 września o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu. Darmowe bilety na ten mecz można odebrać w siedzibie MOSiR-u, która mieści się na stadionie.

W pierwszym pojedynku sparingowym, które odbyło się w czwartek, 29 sierpnia w Grodkowie górą były Czeszki, które pokonały Polki 2-0. Burmistrz zapowiedział, że w niedzielę, w Brzegu, będzie lepiej, ponieważ na naszym stadionie żadna polska reprezentacja piłkarska jeszcze nie zaznała goryczy porażki.

W składzie Reprezentacji Polski U19 znajduje się brzeżanka, Klaudia Homa, więc tym bardziej warto wybrać się w niedzielę na Stadion Miejski w Brzegu, aby podziwiać ją w akcji i wspierać całą ekipę Polski, która przygotowuje się do Eliminacji Mistrzostw Europy.

 

Nie zapomnij udostępnić: