Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 sierpnia, 2019 Tytuł artykułu

Przed nami kolejny weekend atrakcji kulturalnych!

Treść artykułu

🐲Od poniedziałku, 19 sierpnia trwają Brzeskie Dni Fantastyki, w ramach których odbywa się wiele atrakcji (szczegóły na plakacie w galerii poniżej), w kilku lokalizacjach naszego miasta (m.in. Zamek Piastów Śląskich, Amfiteatr Miejski, Miejska Biblioteka Publiczna). Na BDF udało się zaprosić wielu wspaniałych twórców – pisarzy, reżyserów, aktorów, których będzie można zobaczyć podczas spotkań autorskich. Ponadto można pograć w planszówki, gry komputerowe oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych, czy ciekawych warsztatach. Patronat Honorowy nad tą imprezą objął Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

🎙 Także w ramach Brzeskich Dni Fantastyki w sobotę, 24 sierpnia o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Miejskim odbędzie się koncert zespołu RUNIKA oraz pokaz fireshow.

📽 Ponadto, również w sobotę, 24 sierpnia, w ramach Brzeskich Dni Fantastyki o godzinie 21:15 w Amfiteatrze Miejskim odbędzie się kolejna odsłona Letniego Kina Plenerowego, podczas której widzowie będą mogli obejrzeć film reżyserii J.J. Abramsa „Star Trek”. W rolach głównych m.in. Chris Pine i Zachary Quinto.

🎺 W niedzielę, 25 sierpnia, także na Amfiteatrze Miejskim, na małej scenie BCK, o godzinie 16:00 odbędzie się Program animacyjny dla dzieci, po którym o godzinie 17:00 rozpocznie się koncert Orkiestry Dętej z Kotulina.

🎨 Przypominamy również, że do 15 września br. w Galerii Sztuki Współczesnej BCK trwa wystawa autorstwa Doroty Kuźnik pn. „Kobiet(on)y”. Galeria otwarta jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17.

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

 

Nie zapomnij udostępnić: