Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 sierpnia, 2019 Tytuł artykułu

Przed nami weekend atrakcji kulturalnych i sportowych!

Treść artykułu

⚽️ W sobotę, 17 sierpnia br. o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu piłkarze brzeskiej Stali rozegrają spotkanie w ramach 3 kolejki III ligi, w którym przeciwnikiem będzie siódmy w tabeli Gwarek Tarnowskie Góry. Zawodnicy z Tarnowskich Gór dotychczas zgromadzili na swoim koncie 3 punkty, notując zwycięstwo i porażkę. Z kolei żółto-niebiescy zdobyli 4 punkty, wygrywając inauguracyjny mecz w Brzegu i remisując 0-0 w minionej kolejce, w Żmigrodzie z tamtejszym Piastem.

📽 Także w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 21:15 zapraszamy Państwa do Amfiteatru Miejskiego na kolejną odsłonę Letniego Kina Plenerowego. Tym razem obejrzeć będzie można film w reżyserii Lisy Azuelos pt. „Dalida. Skazana na miłość” – w rolach głównych występują: Sveva ALVITI, Riccardio SCAMARCIO, Jean-Paul ROUVE, Nicolas DUVAUCHELLE, Alessandro BORGHI, Valentina CARLI.

🏐 W niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 14:00 zapraszamy na Stadion Miejski w Brzegu, gdzie odbędzie się rodzinny piknik kończący brzeską Wakacjadę. Na boiskach plażowych będzie można pokibicować najlepszym siatkarzom, ale również samemu zagrać w turniejach siatkarskich mikstów i ringo.Na wszystkich oprócz sportowych emocji i dyplomów (dla najlepszych również nagród) będzie czekał także grill. Na poczęstunek zapraszamy zawodników, ich rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://mosir.brzeg.pl/…/zapraszamy-na-sportowy-rodzinny-p…/

🎙 Także w niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 17:00 w Amfiteatrze Miejskim, na małej scenie BCK odbędzie się koncert pn. „Najmłodsi górą!” grupy CREARTIVE PROJECT.

🎨 Przypominamy również, że do 15 września br. w Galerii Sztuki Współczesnej BCK trwa wystawa autorstwa Doroty Kuźnik pn. „Kobiet(on)y”. Galeria otwarta jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17.

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

 

Nie zapomnij udostępnić: