Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 sierpnia, 2019 Tytuł artykułu

Studenci Politechniki Wrocławskiej zaprezentowali koncepcje zagospodarowania wieży ciśnień

Treść artykułu

W piątek, 9 sierpnia br. studenci trzeciego roku na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej pod okiem swojego opiekuna dr inż.arch. Jana Zamasza zaprezentowali Burmistrzowi Brzegu Jerzemu Wrębiakowi oraz Prezesowi PWiK w Brzegu Arturowi Stecule swoje koncepcje zagospodarowania brzeskiej wieży ciśnień.

Trzeba przyznać, że studenci są niezwykle kreatywni i mocno zaangażowali się w ten projekt, co zaowocowało niezwykle ciekawymi pomysłami i właściwie z każdego projektu można wyciągnąć interesujący element. W jednej z koncepcji zobaczyć można było kawiarnię na szczycie wieży z widokiem na panoramę miasta, w innym ciekawie zostało zaprezentowane muzeum, w którym w nowoczesny sposób pokazana zostałaby historia wieży, a także to jak ważna jest dla naszego środowiska woda i jak chronić przyrodę, był także pomysł na przeszklony dach oraz windę, a wszystko byłoby przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Teraz studenci będą pracowali nad dalszym rozwijaniem swoich wizji i tworzeniem wizualizacji, a wszystko w ramach swojej pracy dyplomowej, w której pomóc mają właśnie warsztaty odbyte w Brzegu.

 

Nie zapomnij udostępnić: