Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 sierpnia, 2019 Tytuł artykułu

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji kulturalnych!

Treść artykułu

📽 W sobotę, 10 sierpnia br. o godzinie 21:15 zapraszamy Państwa do Amfiteatru Miejskiego na kolejną odsłonę Letniego Kina Plenerowego. Tym razem do obejrzenia film, który otrzymał sześć Oscarów (14 nominacji, wyrównując rekord Titanica!), siedem nagród Złotych Globów (na siedem nominacji!) oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej – o jakim filmie mowa? Oczywiście chodzi o La La Land amerykański komediodramat muzyczny w reżyserii Damiena Chazelle’a. W rolach głównych Ryan Gosling i Emma Stone.

🎙 W niedzielę, 11 sierpnia o godzinie 17:00 także w Amfiteatrze Miejskim, na małej scenie BCK odbędzie się koncert Duetu Apasjonata. Tego duetu brzeskiej publiczności szerzej przedstawiać raczej nie trzeba, ponieważ od wielu lat gra na licznych wydarzeniach na terenie naszego miasta. W repertuarze Duetu Apasjonata znajdziemy szeroki wachlarz różnych nurtów muzycznych, począwszy od najstarszych polskich popularnych przebojów, po te współcześniejsze, przeboje światowe, standardy swingowe, piosenki bluesowe,
czy rytmy latino.

🎨 Przypominamy również, że do 15 września br. w Galerii Sztuki Współczesnej BCK trwa wystawa autorstwa Doroty Kuźnik pn. „Kobiet(on)y”. Galeria otwarta jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17.

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy

 

Nie zapomnij udostępnić: