Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 31 lipca, 2019 Tytuł artykułu

Przed nami weekend pełen atrakcji, zarówno kulturalnych, jak i sportowych!

Treść artykułu

⚽️ W czwartek, 1 sierpnia br. o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się oficjalna prezentacja piłkarskiej drużyny Stal Brzeg, tuż przed rozpoczęciem sezonu na murawach 3 Ligi!

⚽️ W sobotę, 3 sierpnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu nasi piłkarze zainaugurują z kolei rozgrywki sezonu 2019/2020 w III grupie 3 Ligi Piłki Nożnej spotkaniem z rezerwami Górnika Zabrze.

📽 Także w sobotę, 3 sierpnia o godzinie 21:15 zapraszamy Państwa do Amfiteatru Miejskiego na kolejną odsłonę Letniego Kina Plenerowego. Tym razem obejrzeć będzie można film w reżyserii Jamesa Watkinsa pt. „Kobieta w czerni” – w roli głównej m.in. Daniel Radcliffe.

⚽️ W niedzielę, 4 sierpnia o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się III turniej Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej. Zgłoszenia wysyłamy mailem na adres: mosir.sport@brzeg.pl (obecność kapitanów drużyn w dzień turnieju do godziny 9:30 w celu potwierdzenia udziału zespołu).

🏐 Również w niedzielę, 4 sierpnia o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się III turniej Beach BALS. Zgłoszenia wysyłamy mailem na adres: mosir.sport@brzeg.pl (obecność kapitanów drużyn w dzień turnieju do godziny 14:30 w celu potwierdzenia udziału zespołu).

🤹‍♂️ W niedzielę, 4 sierpnia o godzinie 16:00 w Amfiteatrze Miejskim, na małej scenie BCK animacje dla dzieciaków przeprowadzi Kraina Eldorado.

🎙 W niedzielę, 4 sierpnia o godzinie 17:00 w Amfiteatrze Miejskim, na małej scenie BCK odbędzie się także koncert sekcji muzycznej BCK.

🎨 Przypominamy również, że do 15 września br. w Galerii Sztuki Współczesnej BCK trwa wystawa autorstwa Doroty Kuźnik pn. „Kobiet(on)y”. Galeria otwarta jest od wtorku do soboty w godzinach 10-17.

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy

 

Nie zapomnij udostępnić: