Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 lipca, 2019 Tytuł artykułu

Reagujmy na akty wandalizmu w naszym mieście!

Treść artykułu

W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na terenie naszego miasta (m.in. wysprejowane ławki, kosze na śmieci, mostek, a nawet drzewa) ponownie zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, żeby w trosce o wspólne dobro reagować na tego typu zachowania.

Wszystkie osoby, które były świadkami dewastacji lub mogą pomóc w ustaleniu sprawców prosimy o kontakt (Straż Miejska tel. 77 416 06 60). Przypominamy, że podczas dokonywania zgłoszenia mają Państwo prawo, aby zachować swoją anonimowość i nie podawać swoich danych osobowych.

Dla osoby, która wskaże sprawcę lub sprawców wandalizmu na terenie naszego miasta (autora/autorów graffiti widocznych na zdjęciach poniżej) przewidziana jest nagroda w wysokości 1000 złotych.

Nie bądźmy obojętni i wspólnie dbajmy o estetykę naszego miasta!

 

Nie zapomnij udostępnić: