Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 czerwca, 2019 Tytuł artykułu

Gala wręczenia nagród „Primus inter Pares i Primus 2019”

Treść artykułu

W środę, 12 czerwca br. w hali MOSiR przy ulicy Oławskiej w Brzegu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka dla najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów  „Primus inter Pares i Primus 2019”. Galę otworzył Burmistrz, który zwrócił się do wszystkich uczniów, wyrażając swój podziw dla ich osiągnięć oraz gratulując im, ich rodzicom i nauczycielom doskonałego przygotowania i znakomitych wyników, życząc wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów odebrali wraz ze swoimi rodzicami nagrody z rąk Burmistrza i jego zastępcy Tomasza Witkowskiego, za wybitne osiągnięcia naukowe oraz sportowe. Jednak sukcesów uczniów nie byłoby bez pomocy i inspiracji nauczycieli, którzy także otrzymali nagrody od Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

Uroczystą galę przygotowali uczniowie i nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu. Zebrani oklaskiwali popisy aktorskie, a także wokalne i instrumentalne uczniów z PSP nr 1, którzy zaprezentowali akademię nawiązującą do czasów starożytnej Grecji, wcielając się m.in. w role greckich bogów i bogiń.

Wszystkim nagrodzonym, ich rodzicom oraz nauczycielom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Do zobaczenia za rok!

 

Nie zapomnij udostępnić: