Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 czerwca, 2019 Tytuł artykułu

Spotkanie z ekipą „Zakochaj się w Polsce”

Treść artykułu

We wtorek, 11 czerwca br. w Sali Rajców brzeskiego Ratusza Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak spotkał się z ekipą realizatorską, podczas drugiego dnia zdjęć z naszego miasta do programu „Zakochaj się w Polsce”. Burmistrz opowiedział nieco o historii, ciekawych miejscach i wydarzeniach, jakie odbywają się w Brzegu oraz wręczył pamiątkowe gadżety miejskie. Przypomnijmy, że program „Zakochaj się w Polsce” to seria podróżnicza popularyzująca wiedzę o ciekawych miejscach w Polsce. Tomasz Bednarek zaprezentuje atrakcje turystyczne, które zachęcą do odwiedzenia naszego miasta.

 

Nie zapomnij udostępnić: