Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 czerwca, 2019 Tytuł artykułu

Jeżeli zamierzasz usunąć wyroby zawierające azbest ze swojej nieruchomości zgłoś się do Urzędu Miasta i skorzystaj z dotacji

Treść artykułu

Jeśli posiadasz wyroby zawierające azbest na swojej nieruchomości na terenie Brzegu i zamierzasz je usunąć w roku bieżącym zgłoś ten fakt do Urzędu Miasta w Brzegu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłosił kolejny nabór wniosków na działania w zakresie usuwania wyrobów zawierających azbest, w ramach „ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”

W niniejszej sprawie, osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikami Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska – pok. 305, 3 piętro, budynek B. – tel. 774160519, e-mail. urbanistyka@brzeg.pl, w nieprzekraczalnym terminie do 21.06.2019r. celem złożenia stosowanych dokumentów.

Przypominamy, że dofinansowaniu podlegają koszty demontażu, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest przez właścicieli nieruchomości. Koszty wykonania nowego pokrycia dachowego ponosi właściciel nieruchomości.

z-ca Burmistrza

Bartłomiej Kostrzewa

Nie zapomnij udostępnić: