Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 maja, 2019 Tytuł artykułu

Szósta edycja „Książęcych Manewrów” już w najbliższą sobotę!

Treść artykułu

Zachęcamy do zgłaszania 4-osobowych drużyn do udziału w najbliższym wydarzeniu, jakim są „Manewry Książęce” – Miejska Gra Terenowa.

Zabawa polega na pokonywaniu trasy w mieście (pieszo, rowerem, na hulajnodze – dowolnym środkiem transportu) i rozwiązywaniu zadań na poszczególnych punktach. Zadania wymagają współpracy uczestników drużyny, a ich tematyka jest bardzo urozmaicona (niektóre wymagają podstawowej sprawności fizycznej, inne wiedzy i logicznego myślenia). Drużyny mogą być wystawione przez zakład pracy, grupę znajomych, przyjaciół czy rodzinę – jedyne ograniczenie dotyczy wieku: uczestnikami mogą być osoby urodzone w 2003 roku i starsze.

Udział w Manewrach Książęcych jest bezpłatny!

Zgłoszenia za pomocą formularza (w załączniku) przyjmowane są do 10 maja (piątek) do godz. 14 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jana Pawła II, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej.
Formularz można również wysłać mailem na adres: mbp@brzeg.pl.

Zgłoszenia będą przyjmowane również w dniu zawodów 11 maja na Stadionie Miejskim od 8.30 do 9.30, ale liczba drużyn jest ograniczona.

Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Katarzyna Oćwieja-Grądziel – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu tel. 77 404 70 36, e-mail: mbp@brzeg.pl

Zachęcamy do udziału!

Nie zapomnij udostępnić: