Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 4 marca, 2019 Tytuł artykułu

Burmistrz nagrodził sportowców podczas uroczystej gali

Treść artykułu

W poniedziałek, 4 marca br. o godzinie 17:00 w miejskim Ratuszu rozpoczęła się doroczna, uroczysta gala wręczenia nagród burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka za osiągnięcia sportowe dla zawodników, trenerów oraz działaczy za 2018 rok.

Gala rozpoczęła się powitaniem przez burmistrza Brzegu zebranych gości, wśród których znaleźli się przewodniczący Rady Miejskiej Brzegu Jacek Niesłuchowski, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusz Socha, przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej Brzegu Renata Listowska oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Kulwicki. Burmistrz zwrócił się do sportowców mówiąc, iż niezwykle cieszy go, że są wzorem do naśladowania przez dzieci, a ich ogromne sukcesy na arenach nie tylko polskich, ale i międzynarodowych powinny odciągnąć najmłodszych mieszkańców naszego miasta od komputerów, czy innych pokus dzisiejszych czasów i zachęcić do uprawiania sportu.

Następnie rozpoczęła się oficjalna część ceremonii. Każdy z nagrodzonych sportowców, a było ich około 115 osób, otrzymał z rąk burmistrza okolicznościowy list gratulacyjny. Natomiast na konta bankowe laureatów trafią upominki pieniężne. W przerwach gościom zaprezentowały się grupy taneczne Brzeskiego Centrum Kultury, które są podopiecznymi instruktorki tańca Pani Pauliny Rutowicz. Słodki poczęstunek przygotowała restauracja Mario.

Wszystkim nagrodzonym sportowcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Nie zapomnij udostępnić: