Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 lutego, 2019 Tytuł artykułu

Sportowy weekend naszych drużyn

Treść artykułu

Pierwszoligowi futsaliści Gredaru Brzeg (9. miejsce w tabeli) zagrają swój mecz w sobotę, 9 lutego br. o godzinie 18.00 w hali przy ul. Oławskiej, gdzie zmierzą się z wiceliderem tabeli – Górnikiem Polkowice.

Natomiast zajmujący czwarte miejsce w drugoligowej tabeli szczypiorniści brzeskiego Orlika wyjadą na mecz z zajmującą ósmą pozycję Spartą Oborniki Wielkopolskie. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 9 lutego br. o godzinie 10.00.

Z kolei występujące w drugiej lidze koszykarki KSK Stal Brzeg w niedzielę, 10 lutego br. o godzinie 16.30 zmierzą się w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszym TS Ostrovia. Obie drużyny walczą o pozycje 7-10 w swojej grupie.

Trzecioligowi futboliści Stali Brzeg przygotowują się do rundy wiosennej ligowych rozgrywek. W sobotę, 9 lutego br. o godzinie 10.00. zagrają sparing z drugoligową Skrą Częstochowa. Mecz zostanie rozegrany w Centrum Sportu przy ul. Północnej w Opolu.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta w Brzegu rokrocznie wspomaga brzeski sport pokaźnymi kwotami z dotacji. W 2018 roku była to suma 650 tysięcy złotych na działalność kilkunastu sekcji klubowych, a także organizację imprez sportowych. W roku 2019 na dotacje sportowe przeznaczono z kolei kwotę 720 tysięcy złotych.

Nie zapomnij udostępnić: