Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 stycznia, 2019 Tytuł artykułu

Udany tydzień Natalii Bajor

Treść artykułu

Miniony tydzień był niezwykle udany dla brzeskiej tenisistki stołowej, Natalii Bajor (wychowanki trenera Zdzisława Grobelskiego z UGKS-u Odry Brzeg), reprezentującej barwy KU AZS UE Wrocław, która odniosła kilka znaczących sukcesów.

W poniedziałek, 21 stycznia br., Natalia zajęła 10 miejsce w prestiżowym, 66. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Dolnego Śląska 2018 roku. Uroczysta Gala Sportu odbyła się we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Brzeżanka znalazła się w doborowym towarzystwie, m.in. u boku Aleksandra Śliwki (pochodzący z Jawora, przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn Koźle, który wygrał Plebiscyt), czy też Pawła Fajdka (Mistrz Świata w Rzucie Młotem, w Plebiscycie 5 miejsce).

W środę, 23 stycznia br., podczas uroczystej Diamentowej Gali, która odbyła się w Grodzisku Mazowieckim Natalia Bajor została uznana Najlepszą Polską Zawodniczką w 2018 roku. Ponadto została wybrana na MVP (najbardziej wartościową zawodniczkę) Ekstraklasy Kobiet w Tenisie Stołowym za 2018 rok.

W piątek, 25 stycznia br., w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław odbyła się Gala Plebiscytu Słowa Sportowego na Najpopularniejszego Sportowca na Dolnym Śląsku w 2018 roku. Wśród znakomitych sportowców, na trzecim miejscu znalazła się brzeżanka, Natalia Bajor, tuż za plecami członków sztafety 4x100m, którzy pobili rekord świata w hali, zostając Mistrzami Świata (Jakubem Krzewiną i Rafałem Omelko) oraz Kingi Grzyb (jednej z najlepszych w historii Polski szczypiornistek).

Bezpośrednio po tej imprezie Natalia udała się do Zielonej Góry, gdzie w dniach 25-27 stycznia br., odbywało się 3 Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym Seniorek, z udziałem około 70 zawodniczek. Brzeżanka była rozstawiona z numerem pierwszym, ponieważ wygrała poprzednie dwa turnieje i swój pierwszy mecz rozegrała w drugim dniu. Także i w trzeciej edycji Natalia Bajor nie miała sobie równych, wygrywając komplet ośmiu spotkań, z imponującym bilansem setów 28-6! W finale brzeska zawodniczka pokonała swoją koleżankę klubową – Katarzynę Węgrzyn, wynikiem 4-1 (4, -7, 6,6,6).

Informacja dzięki uprzejmości Pana Tytusa Strzelbickiego.

Nie zapomnij udostępnić: