Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 stycznia, 2019 Tytuł artykułu

Do nowych mieszkań socjalnych wprowadzają się lokatorzy

Treść artykułu

Jak już informowaliśmy, w grudniu ub.r. powstało sześć nowych mieszkań socjalnych w wielorodzinnym budynku przy ul. Grobli 9A w Brzegu. Budynek przeszedł wcześniej częściową przebudowę, której koszt wyniósł 749.695,02 zł.

Budynek zostanie zasiedlony do 31.01 br. Wszystkie znajdujące się w budynku mieszkania wskazano osobom uprawnionym do zamieszkania w lokalach socjalnych, na których nie wpływały żadne skargi odnośnie niewłaściwego zachowania w poprzednim miejscu zamieszkania. Rodziny te zawsze w sposób kulturalny załatwiały sprawy administracyjne.

W każdym przypadku decyzja o wskazaniu mieszkania konkretnej osobie lub rodzinie jest podejmowana kolegialnie w oparciu o informacje ze środowiska i od zarządców oraz na podstawie posiadanych dokumentów, uwzględniając strukturę rodziny oraz jej warunki zdrowotne.

Dwa mieszkania jednopokojowe wskazano dwu- i trzyosobowym gospodarstwom domowym. Lokale usytuowane na parterze zostały zaproponowane osobom zakwalifikowanym do zamiany lokalu ze względu na stan zdrowia lub posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności. Dwa mieszkania dwupokojowe z pokojami przechodnimi zostały natomiast zasiedlone przez pięcioosobowe rodziny.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: