Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 stycznia, 2019 Tytuł artykułu

Prosimy o reagowanie na akty wandalizmu w naszym mieście!

Treść artykułu

W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na terenie naszego miasta (m.in. wyrwane lub naruszone znaki, śmietniki i tablice na terenie Parku Centralnego) ponownie zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców, aby w trosce o wspólne dobro reagować na tego typu zachowania.

Wszystkie osoby, które były świadkami dewastacji lub mogą pomóc w ustaleniu sprawców prosimy o kontakt (Straż Miejska tel. 77 416 06 60, Policja 997). Przypominamy, że podczas dokonywania zgłoszenia mają Państwo prawo, aby zachować swoją anonimowość i nie podawać swoich danych osobowych.

Nie bądźmy obojętni i wspólnie dbajmy o nasze miasto!

 

Nie zapomnij udostępnić: