Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 grudnia, 2018 Tytuł artykułu

Miejska wigilia dla ubogich, potrzebujących i samotnych

Treść artykułu

W sobotę, 22 grudnia br. na Rynku Miejskim, pod specjalnie przygotowaną halą namiotową, odbyła się miejska wigilia dla osób ubogich, potrzebujących oraz samotnych. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak złożył życzenia wszystkim zebranym gościom, a także przekazał pralkę dla brzeskiego Caritasu.

Następnie był czas na składanie życzeń i wspólny posiłek wigilijny, który umiliły kolędy śpiewane przez zespół Szymona Dobrzańskiego – „Artist” oraz zespół „Leśne Echo”. Zebranych odwiedzili także szczudlarze, przebrani w świąteczne stroje, aby również przekazać swoje życzenia.

Wigilia dla osób ubogich, potrzebujących oraz samotnych zorganizowana została przez Gminę Brzeg, Brzeskie Centrum Kultury, MOPS przy udziale instytucji i przedsiębiorców miejskich.

Burmistrz odwiedził także stoiska Brzeskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który przypomnijmy trwa na Rynku Miejskim w Brzegu od czwartku, 20 grudnia, a zakończy się w niedzielę, 23 grudnia.

Wszystkich z Państwa serdecznie raz jeszcze zapraszamy do odwiedzenia jarmarku i skorzystania z atrakcji towarzyszących – w sobotę, 22 grudnia będzie to m.in. program artystyczny dla dzieci – „Pingwiny z zimowej krainy” (początek o godzinie 16:00), a także koncerty: Nyskiego Studia Piosenki z Nyskiego Domu Kultury (o godzinie 15:00) oraz Kris Brand Show Świątecznie! (o godzinie 17:00).

 

Nie zapomnij udostępnić: