Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 grudnia, 2018 Tytuł artykułu

Reprezentacja Polski Kobiet w futsalu trenowała w Brzegu

Treść artykułu

W piątek, 14 grudnia br., Zastępca Burmistrza Brzegu Tomasz Witkowski spotkał się w sali konferencyjnej B Hotelu Centrum z Reprezentacją Polski Kobiet w futsalu, która zatrzymała się w naszym mieście na małym zgrupowaniu, w drodze do czeskiej Ostravy, gdzie Polki zagrają na turnieju towarzyskim Ostrava Visegrad Cup.

Zastępca Burmistrza Brzegu Tomasz Witkowski powitał w naszym mieście całą drużynę, wyrażając nadzieję, że zawita ponownie do Brzegu na kolejne zgrupowania, zapytał także naszych gości czy są zadowoleni z warunków (bazy noclegowej i treningowej) i wręczył gadżety miejskie. Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Kobiet wyraził ogromne zadowolenie z zarówno bazy noclegowej, jak i treningowej, chwaląc brzeskie obiekty sportowe i wyrażając pozytywne zaskoczenie. Ponadto na ręce Zastępcy Burmistrza złożone zostały upominki od Reprezentacji Polski, m.in. piłka z autografami wszystkich zawodniczek, wraz ze sztabem szkoleniowym.

Na koniec Zastępca Burmistrza życzył Polkom powodzenia na turnieju w Czechach, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z Czeszkami, Węgierkami i Słowaczkami.

 

Nie zapomnij udostępnić: