Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 grudnia, 2018 Tytuł artykułu

W weekend kolejna dawka sportowych emocji

Treść artykułu

Przed nami kolejny weekend sportowych zmagań w wykonaniu brzeskich ligowców.
W sobotę, 8 grudnia o godz. 14.30 w Hali Sportowej przy ul. Oławskiej koszykarki Stali Brzeg podejmą Wichosia Jelenia Góra. Następnie, o godz. 18.00, również w Hali Sportowej, drugoligowi szczypiorniści Orlika Brzeg zagrają z liderem obecnego sezonu Borem Oborniki Śląskie. Brzeżanie radzą sobie w rozgrywkach rewelacyjnie – wygrali pięć ostatnich meczów. Zapowiada się więc emocjonujący pojedynek.

Natomiast w niedzielę, 9 grudnia o godz. 17.00 w Hali przy Oławskiej czeka nas ostatnia kolejka pierwszej rundy 1. Polskiej Ligi Futsalu. KS Gredar Futsal Team zmierzy się z zespołem ITD24 Remedium Pyskowice. Nasz rywal ma na swoim koncie tylko 3 punkty więcej, więc brzeżanie mają szanse przeskoczyć gości w tabeli i awansować o trzy miejsca do góry.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta w Brzegu rokrocznie wspomaga brzeski sport pokaźnymi kwotami z dotacji. W 2018 roku jest to suma 650 tysięcy złotych na działalność kilkunastu sekcji klubowych (w tym m.in. Stali, Orlika i Gredaru), a także organizację imprez sportowych.

Nie zapomnij udostępnić: