Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 listopada, 2018 Tytuł artykułu

Kamil Karbowiak wygrywa 30. Bieg Niepodległości w Warszawie!

Treść artykułu

Brzeżanin, Kamil Karbowiak, na co dzień zawodnik Kotwicy Brzeg, zwyciężył w 30. Biegu Niepodległości w Warszawie!

Kamil okazał się najlepszy spośród 20 tysięcy biegaczy, którzy w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę stanęli na starcie 30. Biegu Niepodległości w Warszawie i pobiegli na dystansie 10 kilometrów. Należy dodać, że brzeżanin złamał barierę 30 minut i bieg ukończył w 29 minut i 38 sekund!

To kolejny ogromny sukces brzeskiego biegacza, który w lipcu wygrał 28. Bieg Powstania Warszawskiego. W maju przed Kamilem szansa na skompletowanie swoistego hat-tricka, ponieważ wówczas odbędzie się 29. Bieg Konstytucji 3 Maja, który wraz z biegami Niepodległości i Powstania Warszawskiego wchodzi w skład tzw. triady biegów warszawskich.

Zachęcamy do obejrzenia materiału TVP Sport z 30. Biegu Niepodległości w Warszawie, w którym zobaczycie m.in. finisz Kamila, a także jego wypowiedź po zakończonym biegu. Materiał dostępny pod tym linkiem: https://sport.tvp.pl/39913414/bieg-niepodleglosci-2018-jubileuszowy-i-z-rekordowa-frekwencja?fbclid=IwAR0wpjUWAC1z1j8QEoi_iMLYSk9yDNjtr-xLF8eyr82W829xVSCSWicyn60

Kamilowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Nie zapomnij udostępnić: