Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 31 października, 2018 Tytuł artykułu

Polska złota jesień w brzeskich parkach

Treść artykułu

Prawdziwa złota jesień zawitała do naszego pięknego miasta. Przenikające między barwnymi liśćmi promienie słońca dodają uroku zabytkowym kamieniczkom, które zdobią ulice Brzegu. Szczególnie pięknie w tym okresie prezentują się parki, które dzięki wyremontowanym alejkom przyciągają rzesze spacerujących mieszkańców naszego miasta. Słoneczna aura sprzyja zwiedzaniu naszego miasta i podziwianiu jego zakamarków, dlatego zapraszamy wszystkich do skorzystania z ostatnich chwil pięknej pogody i podziwiania nowej odsłony brzeskich parków.

Nie zapomnij udostępnić: