Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 września, 2018 Tytuł artykułu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2018

Treść artykułu

Czwartek, 20 września, to wyjątkowa data dla przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ obchodzimy tego dnia Dzień Przedszkolaka. Tegoroczne obchody dla przedszkolaków zorganizowały w Brzegu trzy placówki: Przedszkole Publiczne nr 2, Przedszkole Publiczne nr 5 oraz Przedszkole Publiczne nr 6. Maluchy z wszystkich brzeskich przedszkoli, barwnym korowodem, przy dźwiękach afrykańskich bębnów od Black Drums Icon przeszły do Przedszkola Publicznego nr 2 przy ulicy Ofiar Katynia 9 w Brzegu. Tam najmłodszych mieszkańców naszego miasta powitał Zastępca Burmistrza Brzegu Tomasz Witkowski, który życzył naszym przedszkolakom, aby zachowały swoją radość i pogodność na całe życie, a wtedy będzie ono tak kolorowe jak dzisiejsza uroczystość. Z okazji swojego święta przedszkolaki ze wszystkich placówek zostały obdarowane przez wiceburmistrza upominkami miejskimi, a także słodkościami.

Dzieci przyniosły ze sobą, wypisane na specjalnych kartkach, wypisane swoje największe marzenia, które następnie wywiesiły na drzewku, które podobno je spełnia. Kolejną atrakcją dnia były występy Black Drums Icon, zespół specjalnie na tę okoliczność przygotował piosenki i animacje dla przedszkolaków, które doskonale się bawiły.

Następnie wszystkie przedszkola udały się do swoich placówek, gdzie czekały na dzieci kolejne, liczne atrakcje, m.in. dmuchane zamki, czy malowanie twarzy.

 

Nie zapomnij udostępnić: