Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 września, 2018 Tytuł artykułu

Twoja Krew ma moc! Podziel się nią!

Treść artykułu

15 września br. na parkingu przy markecie Intermarche dzięki PCK oraz firmie Grupa Muszkieterów każdy mieszkaniec naszego miasta inie tylko, miał okazję podzielić się z innymi tym co najcenniejsze- krwią. Kupując los na loterię można było również wesprzeć szczytny cel oraz wygrać drobny upominek. Atrakcji nie zabrakło również dla najmłodszych, którzy mogli wykazać się w konkursie plastycznym, a także przyozdobić swoje buźki wesołymi malunkami. Przypomnijmy, że tegoroczne wydarzenie było już XI odsłoną ogólnopolskiej akcji ” Twoja Krew ma moc! Podziel się nią”, a honorowym patronatem objął je burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.
Szczególnym wydarzeniem tego dnia było także przekazanie przez PCK oddział w Brzegu oraz burmistrza trójkołowego rehabilitacyjnego rowerka dla potrzebującego małego mieszkańca. Zakupu dokonano dzięki pomocy mieszkańców- środki pochodzą bowiem ze zlokalizowanych na terenie naszego miasta kontenerów na odzież używaną.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz pomoc!

Nie zapomnij udostępnić: