Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 września, 2018 Tytuł artykułu

BPEC wśród najlepszych!

Treść artykułu

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. zakwalifikowało się do grona kandydatów do nagrody Laur Ciepłownictwa – zgodnie z maksymą „Pierwszy wśród równych”, w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze o wielkości sprzedaży ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ.

Nagroda – Laur Ciepłownictwa – przyznawana jest corocznie przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Kandydaci wyłaniani są na podstawie ustalanej hierarchii przedsiębiorstw na podstawie wielu wskaźników oceny. W hierarchii tej Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej znalazło się na 4 miejscu. Jest to spore wyróżnienie dla Spółki, tym bardziej, że rywalizowała ona w najliczniej obsadzonej kategorii przedsiębiorstw ciepłowniczych w Polsce, których sprzedaż mieści się w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ. Ostatecznie zwycięzcą w tej kategorii, decyzją Kapituły Laurów, została Veolia Szczytno Sp. z o.o.

Nagrody zostały wręczone 10 września 2018 r. w trakcie Sesji Inauguracyjnej XXII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Materiał nadesłany przez BPEC sp. z oo

 

Nie zapomnij udostępnić: