Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 sierpnia, 2018 Tytuł artykułu

Zapraszamy na kolejny weekend atrakcji w ramach „Kulturalnych wakacji 2018”

Treść artykułu

Przed nami kolejny ekscytujący weekend (24-26 sierpnia br.) w ramach „Kulturalnych wakacji 2018” z ciekawymi wydarzeniami plenerowymi.

W piątek, 24 sierpnia, o godzinie 16 wszystkie dzieciaki zapraszamy na Plac Polonii Amerykańskiej, gdzie czekać na Was będzie spektakl przygotowany przez Akademię Wyobraźni pt. „Baśń o dwóch braciach”. Dorosłych natomiast zapraszamy o godzinie 19 i 20 na wyjątkowe wydarzenie teatralne, które odbędzie się w Rynku. W ten wieczór będzie można zobaczyć dwa spektakle: 19:00 – Kantor Wymiany gestów czyli Pobaw się ze mną – Teatr Formy Wrocław, a o  20:00 – „Monsieur Charlie” – Teatr Hom Tychy.

W sobotę 25 sierpnia o godzinie 18, zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej BCK na wernisaż wystawy pt. „Kolorowy zawrót głowy” M. Kiernozyckiej, a o godzinie 21:30 zachęcamy do udania się na brzeską Marinę, gdzie odbędzie się kolejny plenerowy seans filmowy. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. „Zapach kobiety”. Przypominamy, że na seans obowiązuje ograniczenie wiekowe 7+, a osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej – rodzica lub opiekuna.

Na zakończenie weekendowej dawki rozrywki, w niedzielę, 26 sierpnia, o godzinie 17 mamy dla Państwa kolejny koncert plenerowy w ramach „Muzycznej niedzieli”, który odbędzie się na Placu Drzewnym. Tym razem zaprezentuje się kwartet smyczkowy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Nie zapomnij udostępnić: