Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 sierpnia, 2018 Tytuł artykułu

Stal Brzeg zagra w sobotę

Treść artykułu

W sobotę, 11 sierpnia, o godzinie 17:00 Stal Brzeg zagra pierwszy mecz sezonu 2018/2019 rozgrywek III ligi piłki nożnej na własnej murawie. Nasza drużyna zmierzy się z wysoko notowanym Ruchem Zdzieszowice, rokrocznie typowanym do awansu do II ligi. Dawka emocji będzie zapewne spora, bo i Stal Brzeg radziła sobie w minionym sezonie znakomicie i niemal do końca rundy wiosennej również liczyła się w walce o awans. Widowisko zapowiada się ciekawie także dlatego, że sobotni mecz będzie pierwszym spotkaniem z brzeskimi kibicami dla nowych zawodników, którzy przed rozpoczęciem sezonu zasilili kadrę Stali.

Dodajmy, że nasi piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon, pokonując w minioną sobotę w Dzierżoniowie tamtejszą Lechię 2:1. Życzymy Stalowcom równie udanego wyniku w starciu ze Zdzieszowicami i, przede wszystkim, awansu do II ligi!

Przypomnijmy, że Urząd Miasta w Brzegu rokrocznie wspomaga brzeski sport pokaźnymi kwotami z dotacji. W 2018 roku jest to suma 650 tysięcy złotych na działalność kilkunastu sekcji klubowych (w tym 320 tys. zł dla klubu BTP Stal Brzeg) i organizację imprez sportowych.

Nie zapomnij udostępnić: