Kolejna rowerowa narada urzędników
Podobnie jak w miniony poniedziałek, tak i w ten (23 lipca br.) kierownicy poszczególnych biur Urzędu Miasta w Brzegu cotygodniową naradę z kierownictwem magistratu odbyli na rowerach. Poruszając się po mieście, urzędnicy obejrzeli te inwestycje, na które w poprzednim tygodniu zabrakło czasu. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak opowiadał o pracach, planowanych i już wykonanych, obejmujących m.in. Klub Wojskowy, Publiczną Szkołę Podstawową nr 1, teren dworca PKS, ulice Głowackiego i Popiełuszki, Dzienny Dom Pomocy, Publiczne Przedszkole nr 10, parki miejskie i kamienice. Szczególne wrażenie wywarły pierwsze efekty przeprowadzanego remontu zbiornika przy ul. Korfantego. Ten etap prac potrwa do końca października br. Wszystkim także bardzo podobała się całkowicie odmieniona i zmodernizowana Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Jana Pawła II. Tam urzędnicy spędzili więcej czasu, omawiając sprawy bieżące, a także dzieląc się spostrzeżeniami po rowerowym objeździe miasta.
Polecane artykuły w tej kategorii
Ostrzeżenie przed upałem
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 25 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w Sali Stropowej Ratusza w Brzegu odbędzie się XXXIII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 – 2029 z...
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 18 czerwca 2026 roku o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej MOSiR w Brzegu ul. Sportowa odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 –...











